Wczytuję dane...

GRATIS DO KAŻDEGO PROJEKTU

Dlaczego warto u nas kupić projekt domu

Dlaczego warto u nas kupić projekt domu ?

 

Bezpłatna pomoc w doborze projektu.

1. Bezpłatna i całodobowa pomoc w wyborze projektu.

 

Dla naszych klientów oferujemy bezpłatną pomoc w analizie warunków zabudowy i wymagań Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego oraz dobór najbardziej odpowiedniego projektu do danej działki.

 

Bezpłatna zgoda na zmiany.

2. Bezpłatna zgoda na zmiany w projekcie.

 

Do każdego z projektów dołączamy bezpłatną, pisemną zgodę na zmiany w projekcie, wprowadzanych podczas adaptacji projektu. Wszystko zmiany są konsultowane i omawiane z klientem przed zakupem dowolnego projektu.

 

Bezpłatna wysyłka.

3. Bezpłatna wysyłka projektu.

 

Każdy zamówiony projekt jest wysyłany do klienta bez dodatkowych opłat za wysyłkę. Nie pobierana jest żadna opłata przesyłki.

 

Szybka dostawa.

4. Szybka dostawa projektu.

 

Większość projektów jest dostarczana w ciągu 3 dni roboczych od zamówienia. Jeżeli któryś z projektów wymaga jeszcze dokończenia, klient powiadamiany jest o najbliższym możliwym terminie wysyłki.

 

Bezpłatny zwrot i wymiana projektów.

5. Bezpłatny zwrot i/lub wymiana projektu.

 

Nie pobieramy opłaty za ewentualny zwrot lub wymianę projektów. Zwracany lub kalkulowany jest całkowity koszt zakupu projektu przez klienta.

 

Bezpieczeństwo zakupów.

6. Bezpieczeństwo zakupów.

 

Bezpieczeństwo zakupu jest dla nas sprawą priorytetową. Nie ma możliwości o pomyłce. Każde zamówienie jest potwierdzane u Inwestora telefonicznie. Przesyłka jest bardzo dobrze zabezpieczona, oznakowana i rejestrowana. Aktualny status przesyłki można monitorować online.

 

Kompleksowa usługa do pozwolenia na budowę.

7. Kompleksowa usługa do pozwolenia na budowę.

 

Nasza firma, oprócz sprzedaży samych projektów typowych oferuje KOMPLETNY zakres usług projektowych, aż do momentu uzyskania pozwolenia na budowę. Włączane są do tego usługi adaptacji projektu, geodezyjne, geologiczne oraz kosztorysowe. Zakres oczywiście jest indywidualnie ustalany z Inwestorem.

 

Gwarancja najniższej ceny.

8. Gwarancja najniższej ceny - możliwość negocjacji cenowej.

 

Jeżeli nasz klient znajdzie gdzieś tańszą ofertę cenową dotycząca danego projektu typowego lub usługi, obniżymy cenę poniżej tego poziomu. Jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe.

 

Uprawnieni projektanci.

9. Odpowiedzialność za projekt.

 

Bierzemy pełną odpowiedzialność za sprzedawane dokumentacje projektowe i usługi. Każda dokumentacja jest tworzona przez uprawnionych projektantów wpisanych do okręgowych izb architektów i inżynierów budownictwa. Każda znaleziona nieścisłość lub wątpliwości w dokumentacji będą niezwłocznie wyjaśniane i/lub korygowane.

 

Doradztwo budowlane.

10. Bezpłatna pomoc w doborze technologii budowlanych.

 

Nasz zespół posiada olbrzymią wiedzę teoretyczną i praktyczną związaną z technologiami i materiałami budowlanymi. Bezpłatnie doradzimy Państwu, które z nich są warte zainteresowania i w szczególności przyczynią się do oszczędności w budowie, jak również w późniejszej eksploatacji.

 

Adaptacje projektów.

11. Możliwość otrzymania projektu dostosowanego do Państwa wymagań.

 

Ze względu na kompleksową gamę usług związanych z uzyskiwaniem pozwolenia na budowę, w tym adaptacji projektów. Możemy dostosować każdy z projektów do Państwa osobistych preferencji i warunków zabudowy. Zakres ten może być skonsultowany jeszcze przed zakupem projektu.

 

Referencje klientów.

12. Sprawdzone referencje zadowolonych klientów.

 

W wyniku naszej działalności możemy pochwalić się znaczącą grupą zadowolonych klientów, którzy z zadowoleniem do nas wracają lub polecają następnym budującym.

 

Projekty domów - gratisy.

13. Bardzo przydatne dodatki i GRATISY do dokumentacji.

 

Oferujemy bardzo przydatne, bezpłatne dodatki do dokumentacji. Staramy się, żeby nie były to efekciarskie, mało znaczące gadżety, ale przynoszące namacalne korzyści i pomoc materiały. Szczególnie ważnym GRATISEM jest dołączany do projektu kupon rabatowy na 25% zniżkę na prace instalacji grzewczej w Państwa domu. Dzięki niemu zaoszczędzicie bardzo dużo pieniędzy podczas realizacji, które możecie wykorzystać dla siebie w inny, bardziej przyjemny sposób. Wszystkie GRATISY pokazane poniżej.

 

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

 

Zobacz, co otrzymasz wraz z zakupem dowolnego projektu typowego:

 

GRATISY